O NAS

Sample photo

Sample photo

Stowarzyszenie zostało powołane w celu udzielania pomocy szkole "Żagle"w szczególności poprzez promowanie, organizowanie i prowadzenie zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Rozszerza ofertę dydaktyczną szkoły o zajęcia praktyczne, rozwijające pasje i talenty naszych uczniów. Naszym celem jest rozwijanie zainteresowań. Zajęcia prowadzą ludzie z pasją, którą potrafią zarazić innych. Są w pełni profesjonalni i do każdego podchodzą z pełnym zaangażowaniem.
Otwarta księga, do której przyłożona jest lupa, ukazująca w powiększeniu płynący na falach-stronicach książki okręt pod pełnymi żaglami: to wszystko niewątpliwie oznacza wielką przygodę i wielkie możliwości, odkrywane i przeżywane przez naszych uczniów w Akademii „Żagli”.

"Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali.
Wbrew wszystkim mirażom ułatwionego życia musicie od siebie wymagać..."

                                                                           Jan Paweł II

Umiejętność stawiania sobie ambitnych celów jest niezwykle potrzebna w życiu. Tylko ten, kto potrafi mierzyć wysoko może wspiąć się na szczyt. Dlatego też powinniśmy stawiać sobie cele ambitne, choć dostosowane do naszych możliwości w wielu cnotach, jak np.: umiejętność dzielenia się z innymi.

 

 
 

Sentencje

„Rzadko zdarza się ktoś,
kto nadaje się do wszystkiego,
i rzadko też ktoś,
kto zupełnie do niczego się nie nadaje.”

Nadchodzące Wydarzenia

  • 02.09.2019 Rozpoczęcie roku szkolnego
  • 06.09.2019 Rozpoczęcie rekrutacji na zajęcia

Zapisz się

Marcin Janikowski - koordynator Falenica
Adam Wroński - koordynator Międzylesie

Email us at
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home O NAS