Programowanie Minecraft


Minecraft to znana i lubiana gra w której wielu młodych ludzi świetnie się bawi i daje upust swojej kreatywności. Gra typu sandbox (ang. piaskownica) pozwala graczowi na swobodę działań i podejmowanych decyzji. Minecraft idzie o krok dalej, jego prosta struktura składająca się z sześcianów pozwala na wiele swobody i praktycznie nieograniczone możliwości przy tworzeniu budowli w ramach gry. My zrobimy kolejny krok. Dołączymy oprogramowanie które pozwoli nam wpływać na mechanikę świata Minecrafta i zostaniemy jego programistami.

 

Wejście w świat programowania jest trudne, wiele osób szybko rezygnuje ponieważ zostają zasypani umiejętnościami które nagle muszą zdobyć. Sposób myślenia programisty, rozumienie logiki matematycznej czy tzw. debugowanie to część zdolności które w sposób przystępny opanujemy na naszych zajęciach. Te z kolei pozwolą w przyszłości gładko wejść w dojrzałe programowanie.

 

Nabywanie wielu praktycznych zdolności nie wyklucza się ze świetną zabawą!

 

 

Prowadzący:

Michał Szymański

Koszt

120 zł/m-c 

Termin zajęć:

Zmiana terminu: Piątek 16:00 - 17:30 

Dla uczniów:

SP 4-6

Lokalizacja:

Międzylesie

 

 
 

Sentencje

„Rzadko zdarza się ktoś,
kto nadaje się do wszystkiego,
i rzadko też ktoś,
kto zupełnie do niczego się nie nadaje.”

Nadchodzące Wydarzenia

  • 02.09.2019 Rozpoczęcie roku szkolnego
  • 06.09.2019 Rozpoczęcie rekrutacji na zajęcia

Zapisz się

Marcin Janikowski - koordynator Falenica
Adam Wroński - koordynator Międzylesie

Email us at
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.