Regulamin Szkoły Letniej

 

1. Zapisy na Szkołę Letnią przyjmowane są pod adresem e-mail lub strony internetowej zawartym w treści komunikatu.

2. Zapisy rozpoczynają się 10 kwietnia i trwają do 31 maja. Decyduje kolejność zgłoszeń.

3. Zajęcia stacjonarne (tzw. półkolonie) w ramach Szkoły Letniej odbywać będą się od 9:00 do 16:00 (podczas wybranych inicjatyw uruchomiona zostanie świetlica 8:00-9:00 oraz 16:00-17:00).

4. Koszt udziału w jednym tygodniu zajęć z oferty Szkoły Letniej podany jest w ogłoszeniu. O możliwości udziału w pojedynczych dniach wybranych zajęć decydują prowadzący.

5. Posiłki podczas zajęć stacjonarnych (półkolonii) realizowanych w Żaglach lub Strumieniach: - opłata zawiera domyślnie posiłki, wyjątek stanowią zajęcia Klub Pomysłowego Zucha, gdzie chłopcy będą proszeni o przynoszenie produktów i wspólnie z prowadzącymi będą przygotowywać wszystkie posiłki oraz Warsztaty Koszykarskie, gdyż odbywają się w godzinach popołudniowych, - w przypadku rezygnacji opłata za udział zostanie pomniejszona o 60,00 zł, należy ją przekazać organizatorowi w formie mailowej nie później niż przed 7 dni przed rozpoczęciem zajęć, - istnieje możliwość przygotowania posiłku dla dziecka wg. diety, informacje o diecie należy przekazać organizatorowi w formie mailowej nie później niż przed 7 dni przed rozpoczęciem zajęć,

6. Przy zgłoszeniu bardzo prosimy zamieścić następujące informacje: - imię i nazwisko syna, - aktualną klasę, do której uczęszcza, - rodzaj wybranej/ych aktywności z oferty Szkoły Letniej, - informację, o ewentualnej rezygnacji z posiłków, bądź diecie.

7. Zajęcia wystartują w przypadku zebrania się minimalnej liczby osób.

8. W pierwszym tygodniu czerwca zostanie przesłana informacja potwierdzająca start wybranej aktywności, udział w niej syna, a także zawierająca wszystkie niezbędne informacje na temat wysokości i sposobu wniesienia opłaty.

9. Zgłoszenia wniesione po terminie mogą zostać uznane tylko w sytuacji wolnych miejsc za zgodą prowadzącego.

10. W przypadku rezygnacji później niż 7 dni przed rozpoczęciem zajęć nie przysługuje zwrot wniesionych opłat za udział i posiłki.

11. Wpłat należy dokonywać na konto Stowarzyszenia Rodziców Szkoły Żagle:

Stowarzyszenie Rodziców Szkoły „Żagle”
ul. Pożaryskiego 28
04 – 703 Warszawa

Nazwa banku: Bank Zachodni WBK
Nr rachunku: 33 1500 1878 1218 7007 7311 0000
Tytułem: Imię i nazwisko ucznia, nazwa zajęć

 
 

Sentencje

„Rzadko zdarza się ktoś,
kto nadaje się do wszystkiego,
i rzadko też ktoś,
kto zupełnie do niczego się nie nadaje.”

Nadchodzące Wydarzenia

  • 02.09.2019 Rozpoczęcie roku szkolnego
  • 06.09.2019 Rozpoczęcie rekrutacji na zajęcia

Zapisz się

Marcin Janikowski - koordynator Falenica
Adam Wroński - koordynator Międzylesie

Email us at
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteś tutaj: Home Szkoła Letnia Regulamin Szkoły Letniej